Minitec – система монтажу «теплої підлоги» з мінімальною монтажною висотою. Товщина конструкції всього 1 см, що робить дану систему унікальною і забезпечує повну свободу дій при ремонті та реконструкції. Водяна тепла підлога Uponor Minitec – оптимальне рішення для тих випадків, коли немає можливості значно підняти рівень підлоги або ж необхідно знизити навантаження на перекриття. Система укладається безпосередньо на існуючу дерев’яну, бетонну або облицьована керамічною плиткою підлогу.

 
 

Антиаварійне обладнання котелень має дуже важливе значення, яке важко переоцінити. Група безпеки для котла оберігає систему опалення від накопичення критичного тиску і заповітрювання.

 

Лінійка нового покоління компактних КНС (каналізаційних насосних станцій) Sololift2 від Grundfos складається з п’яти моделей з вбудованими ріжучими механізмами. Основне призначення установок Сололіфт від Грундфос — збір і відведення відпрацьованих побутових стічних вод різного ступеня забрудненості і температури від сантехнічного обладнання на кухнях, в туалетах і ванних кімнатах.

Линейка нового поколения компактных КНС (канализационных насосных станций) Sololift2 от Grundfos состоит из пяти моделей со встроенными режущими механизмами. Основное предназначение установок Сололифт от Грундфос— сбор и отвод отработанных бытовых сточных вод различной степени загрязненности и температуры от сантехнического оборудования на кухнях, в туалетах и ванных комнатах.

При опаленні будинку газовим котлом завжди актуальним є питання скорочення витрат на електроенергію і паливо, збільшення або продовження терміну служби обладнання, підтримання комфортної температури. Сучасні моделі опалювальних газових котлів комплектуються провідними, безпровідними (радіокерованими) програматорами та іншими електронними приладами керування. Це дозволяє устаткуванню автоматично відстежувати температуру гарячої води в системі і повітря у приміщеннях, керуючи подачею теплоносія.

Серед різних видів радіаторів, останнім часом найбільш часто стали застосовуватися саме сталеві варіанти, які володіють деякими значними перевагами перед своїми чавунними попередниками. І в першу чергу це обумовлено їх меншою вагою і значною легкістю монтажу. Розглянемо основні типи сталевих радіаторів опалення.

На даний час ринок систем опалювання пропонує нам багато варіантів, які значно відрізняються як за ціною так і за технічними характеристиками. Щоб не розгубитися у цьому різноманітті та зробити правильний вибір за співвідношенням ціна – якість, розглянемо основні переваги та недоліки усіх варіантів.

Завдяки теплій підлозі можна значно підвищити ступінь комфорту в Вашый оселы. Теплі підлоги в приватному будинку або квартирі – це прекрасна можливість отримати рівномірно прогріте, затишне приміщення. Найбільш доступною і ефективною є система на водяному підігріві, яка складається з поліпропіленових або металопластикових труб, розташованих за спеціальною схемою.

Для того, щоб зняти радіатор опалення, знадобляться спеціальні інструменти. Для демонтажу, обслуговування, встановлення та підключення устаткування потрібні певні знання та досвід. Якщо якісно зняти, розібрати, почистити і підключити радіатор опалення, то він буде краще виконувати свої функції. Це дозволить ефективніше обігрівати приміщення квартири чи будинку та заощаджувати енергоресурси.

 

Особа, яка будує або ремонтує будинок, так чи інакше стикнеться з цим питанням. Необхідність вибору системи опалення. На даний час перед власниками будинків відкривається широкий вибір варіантів опалювального устаткування. Розглянемо основні характеристики сучасних  систем опалення, щоб зрозуміти як зробити правильний вибір у кожному випадку.

Установка любой отопительной системы сегодня не обходится без специального оборудования. В прошлое постепенно уходят элеваторные схемы, уступая место водным. Трехходовый клапан, используемый при установке подобных механизмов, одна из важнейших деталей – без нее отопительная система просто не сможет функционировать.

Обв’язка опалювального котла є обов’язковою процедурою в тому випадку, якщо планується самостійний монтаж системи. Про те, як здійснити обв’язку котла, буде сказано нижче. Дана стаття дозволить домашнім майстрам уникнути ряду підводних каменів, які можуть виникнути при виконанні робіт.

Call Now Button