Блог

Серед різних видів радіаторів, останнім часом найбільш часто стали застосовуватися саме сталеві варіанти, які володіють деякими значними перевагами перед своїми чавунними попередниками. І в першу чергу це обумовлено їх меншою вагою і значною легкістю монтажу. Розглянемо основні типи сталевих радіаторів опалення.

На даний час ринок систем опалювання пропонує нам багато варіантів, які значно відрізняються як за ціною так і за технічними характеристиками. Щоб не розгубитися у цьому різноманітті та зробити правильний вибір за співвідношенням ціна – якість, розглянемо основні переваги та недоліки усіх варіантів.

Завдяки теплій підлозі можна значно підвищити ступінь комфорту в Вашый оселы. Теплі підлоги в приватному будинку або квартирі – це прекрасна можливість отримати рівномірно прогріте, затишне приміщення. Найбільш доступною і ефективною є система на водяному підігріві, яка складається з поліпропіленових або металопластикових труб, розташованих за спеціальною схемою.

Для того, щоб зняти радіатор опалення, знадобляться спеціальні інструменти. Для демонтажу, обслуговування, встановлення та підключення устаткування потрібні певні знання та досвід. Якщо якісно зняти, розібрати, почистити і підключити радіатор опалення, то він буде краще виконувати свої функції. Це дозволить ефективніше обігрівати приміщення квартири чи будинку та заощаджувати енергоресурси.

 

Особа, яка будує або ремонтує будинок, так чи інакше стикнеться з цим питанням. Необхідність вибору системи опалення. На даний час перед власниками будинків відкривається широкий вибір варіантів опалювального устаткування. Розглянемо основні характеристики сучасних  систем опалення, щоб зрозуміти як зробити правильний вибір у кожному випадку.

Установка любой отопительной системы сегодня не обходится без специального оборудования. В прошлое постепенно уходят элеваторные схемы, уступая место водным. Трехходовый клапан, используемый при установке подобных механизмов, одна из важнейших деталей – без нее отопительная система просто не сможет функционировать.

Обв’язка опалювального котла є обов’язковою процедурою в тому випадку, якщо планується самостійний монтаж системи. Про те, як здійснити обв’язку котла, буде сказано нижче. Дана стаття дозволить домашнім майстрам уникнути ряду підводних каменів, які можуть виникнути при виконанні робіт.