Огляд теплої підлоги від Uponor Minitec / Упонор Мінітек

Що таке Uponor Minitec / Упонор Мінітек?

Minitec – система монтажу «теплої підлоги» з мінімальною монтажною висотою. Товщина конструкції всього 1 см, що робить дану систему унікальною і забезпечує повну свободу дій при ремонті та реконструкції. Водяна тепла підлога Uponor Minitec – оптимальне рішення для тих випадків, коли немає можливості значно підняти рівень підлоги або ж необхідно знизити навантаження на перекриття. Система укладається безпосередньо на існуючу дерев’яну, бетонну або облицьована керамічною плиткою підлогу.

Виглядає конструкція Minitec Uponor наступним чином – це панель (мат) з виступами, між якими укладається труба з поперечно-зшитого поліетилену (PE-Xa) діаметром 9,9 мм. Спеціальна форма виступів на мате для теплої підлоги забезпечує хорошу фіксацію труб, а підвищена гнучкість труб дозволяє легко і швидко укладати їх. Виступи розташовані так, що трубу можна укладати як під кутом 90 °, так і під кутом 45 °. Крім того, мат для теплої водяної підлоги Uponor Minitec спеціально розроблений для того, щоб забезпечувати точний крок укладання і допустимі радіуси вигину без додаткових вимірів.

 

На панелі, крім виступів, є пази і перфорація, які передбачені для того, щоб забезпечувати рівномірний розподіл вирівнюючої суміші між трубами і гарантувати міцне з’єднання всієї конструкції з підставою. Ще на зворотному боці панелей имееется клейовий шар, який допомагає додатково посилити надійність з’єднання між підставою і системою Minitec і значно спрощує монтаж. Міцне зчеплення зі стінами забезпечується L-образної самоклеящейся демпферного стрічкою. Панелі Minitec (Мінітек) підходять для приміщень будь-якої геометричної форми, при цьому не потрібно турбуватися про точне вирівнювання вздовж стін.

Як досягається кінцева висота всього 15 мм?

Все просто. Як ми вже сказали, товщина системи становить 10 мм, а панелі Minitec мають спеціально розроблену структуру, яка дозволяє мінімізувати висоту вирівнюючого шару. Вирівнюючий шар наноситься трохи вище виступів на панелі, а значить буде складати трохи більше 10 мм. До речі, такий шар досить швидко твердне, що дозволяє в найкоротші терміни приступати до укладання фінішного підлогового покриття і скоротити загальний час робіт з укладання «теплої підлоги».

Основні властивості, особливості і гідності Uponor Minitec / Упонор Мінітек

Мінімальна висота конструкції – це не єдине, що робить «тепла підлога» Uponor Minitec системою нового покоління. Він володіє і багатьма іншими перевагами, які ми зараз розглянемо докладніше.

1. Швидке нагрівання і простота регулювання
Завдяки тому, що труба знаходиться безпосередньо під покриттям підлоги, час нагріву значно зменшується в порівнянні з іншими системами «теплих підлог». Крім того, це дозволяє проводити регулювання опалення відразу ж при зміні температури навколишнього середовища.
2. Низькотемпературна система
Uponor Minitec – низькотемпературна система опалення «тепла підлога», яка забезпечує комфорт в будь-якому приміщенні і допомагає економити тепло. Мінітек забезпечує швидке нагрівання підлоги навіть при невисокій температурі теплоносія. Дана система добре працює разом з тепловими насосами і геліосистемами.
3. Скорочення витрат на облаштування «теплої підлоги»
Minitec дозволяє облаштувати «тепла підлога» з меншими капітальними витратами в порівнянні з традиційними системами.
4. Можливість підключення до вже наявних систем опалення
Це величезний плюс системи Minitec, який дає справжню свободу дій всім, хто хоче облаштувати «тепла підлога» там, де це раніше було неможливо без повної модернізації існуючої системи опалення.
5. Ідеальний варіант для реконструкцій
«Тепла підлога» Упонор Мінітек особливо рекомендований для тих випадків, коли практично неможливо підняти рівень підлоги або ж міжповерхове перекриття може не витримати навантаження від стандартної конструкції «тепла підлога». Крім того, Minitec дозволяє провести реконструкцію з мінімальними зусиллями і витратами.


6. Високоякісні і надійні труби Uponor Comfort Pipe
Головний компонент системи Minitec – труби Uponor Comfort Pipe 9,9×1,1 із зшитого поліетилену PE-Xa. Вони мають високі експлуатаційні характеристики і якістю, перевіреною роками. Термін служби труби Упонор становить 50 років при дотриманні рекомендованого температурного режиму. Підвищена гнучкість труб Uponor PE-Xa забезпечує можливість укладання труб під кутом 90 ° і 45 °.

Водяна тепла підлога Uponor Minitec (Упонор Мінітек) – кращий варіант для реконструкцій.
7. Зручність і простота монтажу «теплої підлоги» Uponor Minitec
Монтаж системи Uponor Minitec настільки простий і зручний, що навіть початківець з укладання «теплої підлоги» впорається з цим завданням ідеально. До того ж, монтаж «теплої підлоги» може бути здійснений лише однією людиною.
8. Низька теплова інерційність системи
Завдяки швидкому нагріву підлоги, система Упонор Мінітек дозволяє швидко, гнучко і економно управляти мікрокліматом в приміщенні, не допускаючи перевитрати енергоносія.
9. Універсальність
«Тепла підлога» Uponor Minitec хоч і є ідеальним варіантом при реновації систем опалення старих будівель, але відмінно підходить і для нового будівництва.
10. Швидкий монтаж і скорочення загального часу на роботи
Технологія укладання конструкції Minitec така, що дозволяє значно скоротити загальний час робіт з облаштування «теплої підлоги». Це стає можливим завдяки, по-перше, простоті і зручності монтажу і, по-друге, завдяки тому, що вирівнюючий шар мінімальної висоти і досить швидко твердне.

Які вигоди отримує покупець?

Як правило, замовника мало цікавлять властивості і особливості того чи іншого продукту, тому що основу його інтересів складають користь і вигода, які продукт може дати йому. Як продавати Uponor Minitec? Як зацікавити клієнта (замовника) цим продуктом? Потрібно постаратися на його мові розповісти які вигоди він отримує від вибору на користь «теплої підлоги» Упонор Мінітек. Наприклад, ми для себе виділили такі важливі вигоди, які “чіпляють” клієнтів:

1. Повна свобода дій

Minitec надає широкі можливості для реновації систем опалення як старих будівель, так і в нових будинках. Він дає можливість облаштувати «тепла підлога» там, де раніше це було неможливо. Uponor Minitec не вимагає значного підняття рівня підлоги і не надає такого навантаження на перекриття, як стандартні системи, а, крім того, його можна підключати до існуючих систем опалення.

2. Комфорт

«Тепла підлога» Упонор Мінітек забезпечує максимальний комфорт в приміщенні завдяки меншій теплової інерційності в порівнянні з традиційними системами. Minitec дозволяє гнучко і швидко управляти температурою в приміщеннях.

3. Надійність

Вся система Uponor Minitec виготовлена ​​з високоякісних і міцних матеріалів, що забезпечує довговічність всієї конструкції і надійну роботу на десятиліття. Uponor – всесвітньо відоме якість, перевірена практикою.

4. Економія грошей і часу

Технологія укладання підлоги Uponor Minitec дозволяє значно знизити витрати на облаштування «теплої підлоги» за рахунок економії матеріалів, а також заощадити час за рахунок скорочення загальної тривалості всіх робіт.

5. Економія тепла = економія грошей

«Тепла підлога» – одна з найбільш економічних систем опалення. А Uponor Minitec тим більше, адже труби розташовуються прямо під покриттям підлоги, а значить приміщення нагрівається швидше, ніж при інших системах. Це допомагає оперативно регулювати температуру в приміщеннях, не допускаючи перевитрати теплоносія. Крім того, система Minitec є низькотемпературної і забезпечує необхідний обігрів приміщення при низькій температурі теплоносія. Мінітек відмінно працює з тепловими насосами, геліосистемами і в складі погодозавісімого комбінованого опалення. До речі, досягти додаткової економії (до 20%) можна за рахунок використання автоматики з погодної корекцією (управління температурою теплоносія або температурою в приміщенні в залежності від температури на вулиці).


Uponor Minitec – «тепла підлога» нового покоління


Система монтажу «теплої підлоги» Uponor Minitec (Упонор Мінітек) володіє такими особливостями і перевагами, що швидко завойовує інтерес і довіру як проектувальників і монтажників, так і кінцевих клієнтів. Не дивлячись на те, що вона була розроблена спеціально для реконструкції старих будівель, система успішно застосовується і при новому будівництві.

Де купити Uponor Minitec?

 

Тепла підлога Minitec, як і іншу продукцію Uponor (труби, фітинги, колектора) ви завжди можете купити у нас. Наші фахівці допоможуть вам вибрати те, що вам треба, дадуть відповідь на всі питання і дадуть необхідні рекомендації. Купуючи Uponor (Упонор) у нас ви можете бути впевнені в тому, що купуєте оригінальний і якісний продукт.

X
0
    0
    Корзина
    Корзина пустаПовернутись