Безкоштовна доставка по Україні від 2 шт

Purmo-Ventil-Compact-фото
Purmo Compact / Ventil Compact
PURMO-HYGIENE-фото
Purmo Hygiene
Purmo-Vertical-фото
Purmo Vertical
Purmo-Ventil-Compact-D-H200-фото
Purmo Ventil Compact D H200

1. Класичні панельні радіатори, бокове/нижнє підключення Purmo Compact / Ventil Compact 

Передня панель радіатора Purmo Compact / Ventil Compact має класичну профільну формуЗбоку радіатор закритий захисними елементамиа зверху гратчастою планкоюПанельні радіатори опалення Purmo Compact / Vetil Compact мають широкий вибір типорозмірів і варіацій кольору фінішного покритя: c11, c22, c33, cv11, cv22, cv33. Параметри висоти: 300, 400, 450, 500, 600, 900 мм; парамери ширини: 300, 400, 450, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1100, 1200, 1400, 1600, 1800, 2000 мм.

2. Високі вертикальні радіатори Purmo Vertical

Purmo Vertical це вузький і високий сталевий радіатор опалення. Purmo Vertical підключається знизу. Якщо у Вас є вузька ніша для радіатора опалення то Ваш вибір це вертикальні радіатори Purmo.

Крім основних розмірів важливу роль у потужності батареї відіграє тип (глибина). Наші клієнти надають перевагу  20 типу, як опимальному по ціні та якості.

Purmo Vertical виготовляюь у наступних типах:

  • 10 тип (50 мм) – передня панель без конвекторного оребрення
  • 20 тип (81 мм) – передня панель + задня панель
  • 21 тип (81 мм) – передня панель + 1 ряду конвекторного оребрення + задня панель
  • 22 тип (106 мм) – передня панель + 2 ряди конвекторного оребрення + задня панель

Представлено у висоті від 1500 до 2300 мм та ширині 300, 450, 600 і 750 мм.

3. Низькі радіатори Purmo Ventil Compact D H 200

Purmo H200 це сталеві радіатори висотою всього 20 сантиметрів . Така висота дозволяє вирішити проблему опалення приміщень з низьким підвіконнямРадіатори можуть бути встановлені на стіну або ж на ніжкиСталеві радіатори Purmo H200 можуть бути виготовлені в декількох видах дизайнерського оформлення передньої декоративної панеліРадіатори PURMO Ventil Compact Н200 стандартно передбачають нижнє підключенняале в разі потреби можуть мати і бічне відведення теплоносіяПрилади з нижнім підключенням мають вбудований термостатичний клапан Heimeier або OventropВсі отвори для приєднання мають внутрішню різьбу G1 / 2 “. Кріплення для низьких батарей не включені у комплект, їх можна обрати тут.

4. Гігієнічні радіатори Purmo Hygiene

Purmo Hygiene частіше використовуєься для приміщень з високими гігієнічними вимогами, зокрема це лікарні, об’єкти харчової промисловості та інші. Передня панель радіатора Purmo Hygiene має класичну профільну поверхню або гладку (модель Plan). Конструкція опалювальних приладів Purmo Hygiene не має конвекційних ребер, бічних накладок і верхньої планки. Гігієнічні радіатори зроблені саме таким чином, щоб в приладі не збирався пил і всі деталі можна було швидко помити.

Типи: H10 (47мм), H20 (102мм), H30(152мм)

лого-пурмо-нове

Купити сталеві радіатори ПУРМО - це отримати тепло і комфорт. Висока якість, помірна ціна, 10 річна гарантія!

У нашому магазині TEPLOTEP.COM.UA ви можете купити радіатор Purmo з боковим чи нижнім підключенням, стильні вертикальні батареї, радіатори, що легко миються - гігієнічні та батареї висотою 200 мм . Радіатор опалення, розрахований на нижнє підключення, оснащений термостатичним вентилем, на який монтується термостат, що регулює температуру. Ціни на наші сталеві радіатори нище, ніж на ринку, бо ми співпрацюємо по прямих контрактах та отримуємо недорогі радіатори прямо з заводу. Ми здійснюємо продаж радіаторів опалення Purmo у Львові, Харкові, Тернополі та в усіх містах України оптом і в роздріб.

Економічне і високоефективне опалення за допомогою радіаторів Purmo - відмінний вибір в епоху тотальної економії коштів!

Щоб придбати радіатори Purmo в Україні не слід далеко ходити. В першу чергу існує наш інтернет-магазин радіаторів TEPLOTEP.COM.UA, який пропонує радіатор опалення Purmo в різних модифікаціях і виконаннях. Якщо одного разу вам довелося задуматися про те, де купити радіатор в Києві, то не варто зволікати. Наш інтернет-магазин радіаторів опалення здатний запропонувати найбільш оптимальну ціну на всю продукцію Пурмо, доповнивши кожен сталевий радіатор повним монтажним набором, що включає необхідні кріпильні елементи, звукоізоляційні прокладки, пробки і багато іншого.
Як купити батареї опалення Purmo в Києві, Харкові, Дніпрі, Івано Франківську, Кропивницькому, Чернівцях за доступною ціною? -  У нашому інтернет - магазині Теплотеп ви можете проглянути весь прайс батарей Purmo з акуальними цінами, замовити батареї, а ми зробимо відправлення у день замовлення.

Всю лінійку продукції Purmo ви зможете побачити в нашому відділі продажів за адресою: м Львів, вул. Кукурудзяна 1. Безкоштовно допоможемо підібрати необхідну серію і тип радіатора опалення і організуємо доставку до вашого об'єкта.
TEPLOTEP - спокій і економія часу і фінансових коштів.

ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО БАТАРЕЇ ПУРМО

1. Яка товщина сталі радіатора Purmo?

Товщина листа низьковуглецевої холоднокатаної сталі радіаторів відповідає EN-442 і складає 1,25 мм

2. Хто виробник і де виготовляють батареї Пурмо?

PURMO - торгова марка концерну «Rettig Heating», великого світового виробника радіаторів. Працює на ринку сталевих радіаторів більше 50 років. За цей час PURMO домоглися визнання на європейських ринках завдяки ідеальному поєднанню ціни, якості і технічних характеристик своєї продукції. PURMO надає 10-річну гарантію на панельні радіатори. Стандарт виробництва продукції підтверджено сертифікатом ISO 9001.

Концерн Rettig найбільший виробник сталевих радіаторів в світі - 12 заводів в Європі (Фінляндія, Бельгія, Польща ) - 3 500 000 виробів на рік, € 100 000 000 інвестицій в модернізацію виробництва.

3. Що означає і чим відрізняються Purmo Compact і Ventil Compact, CV

  • PURMO COMPACT -  це сталеві панельні батареї з боковим підключенням. Чотири приєднувальних отвори з внутрішньою різьбою G ½ " дозволяють робити бокове підключення як справа, так і зліва.
  • PURMO VENTIL COMPACT, CV - універсальні панельні радіатори з профільованими нагрівальними панелями і конвекційними елементами, забезпечені бічними накладками і верхньої накладкою типу «гриль». Два нижні і чотири бокові приєднання з внутрішньою різьбою G ½ "дозволяють робити нижнє приєднання, а в разі потреби також і збоку. У комплект радіатора входить вбудована клапанна вставка з попереднім регулюванням фірми Oventrop.

4. Радіатори опалення ПУРМО - ПОТУЖНІСТЬ

5. Які варіанти сталевих радіаторів обирають найчастіше?

Найпопулярнішим варіантом стальних панельних батарей протягом багатьох років залишаються 22 тип 500 – 600 мм висоти, через свою оптимальну потужність та розмір. Але сучасність вносить свої корективи, все частіше наші клієнти обирають цікавіші рішення, зокрема високі вертикальні радіатори, як по причині вузьких ніш поруч з панорамними вікнами, так і суто як дизайнерське рішення.