Доставка по Україні
Професійна консультація
Найдешевша ціна на ринку
Пряма співпраця з виробником
Офіційна гарантія 10 років
84d40ac61591095a23902ca762f125bf
Панельні радіатори

Панельні радіатори з конвекційними елементами і вмонтованим вкладишем термостатичного крана, бічні поверхні закриті захисними елементами, верхня поверхня закрита планкою типу «гриль». Бокове підключення.

Панельні радіатори з конвекційними елементами і вмонтованим вкладишем термостатичного крана, бічні поверхні закриті захисними елементами, верхня поверхня закрита планкою типу «гриль». Нижнє підключення.

Вертикальний радіатор з профільованою передньою панеллю, який займає небагато місця біля стіни.

Панельні радіатори без конвекційних елементів і захисних екранів, призначені для використання на об’єктах охорони здоров’я та інших об’єктах з підвищеними гігієнічними вимогами.

Радіатори з гладкою передньою панеллю, яка накладається на профільовану панель, з конвекційними елементами, підключення бокове.

Панельні радіатори висотою 200 мм з профільованими нагрівальними панелями і конвекційними елементами, забезпечені бічними накладками і верхньої накладкою типу «гриль». 

Відрізняються  гладкістю, як фронтальної панелі, так і задньої із легкими горизонтальними впресуваннями по всій довжині радіатора. Це дозволяє отримати не тільки ефективну, а також естетичну систему обігріву

Декоративні радіатори

Витончені конветори для сучасних інтер’єрів. Естетика і завершеність зовнішнього вигляду — це великі переваги нових радіаторів. Колір радіатора можна легко підібрати відповідно до естетичної цінності приміщення — ми маємо на вибір всі кольори з багатої палітри RAL.

Kos V — строга форма для класичних інтер’єрів.

Моделі з лінії декоративних радіаторів Kos характеризуються гладкою передньою панеллю, що підкреслює їх вишуканий класичний вигляд. Красиво оздоблена верхня планка типу гриль та заокруглені бічні захисні екрани пом’якшують строгість форми.

Faro V — неповторний дизайн.

Профільовану передню панель моделі Faro V підкреслюють лінії, розміщені вертикально, а зігнуті захисні екрани надають йому простого класичного вигляду.

Гладка передня панель, яка використовується в моделі Kos H, надає їй вишуканого вигляду.

Радіатори Kos H можна назвати одними з найкрасивіших. До того ж, вони є винятково ефективними.

Call Now ButtonПодзвонити зараз