Класика та стиль, тепло та надійність - чавунні радіатори

Гарантія від виробника 20 років, фактичний термін експлуатації необмежаний.

Фарбуємо у будь-який колір, патинуємо, ефекти зістареного та оновленого металу.

Кращі традиції чеського та турецького сталелиття.

Можливість вибору будь якого кольору за шкалою RAL

За бажанням клієнта фарбування проводиться ще на заводі. Або Ви самі можете пофарбувати радіатори спеціальною фарбою для чавуну, доступною у будівельних магазинах України.

Чому варто придбати саме чавунні радіатори Demir Dokum (Туреччина) для своєї оселі

 1. По перше, це вирішення питання з опаленням практично на все життя, гарантований термін експлуатації – 20 років, а фактичний практично необмежаний
 2. ТУРЕЦЬКЕ ЛИТТЯ – визнано кращим у світі, а працюючи з нами Ви отримуєте ще й кращу ціну на ринку від офіційного дистриб’ютора.
 3.  Ексклюзивний ретро дизайн – цікаве рішення для Вашого інтер’ру, виконання у будь-якому кольорі
 4. Висока надійність – максимальний робочий тиск – 10 атм, обпресувальний тиск – 16 атм, гарантія від виробника – 20 років
 5. VIADRUS є одним з найбільших виробників чавунних радіаторів з більш, ніж столітніми традиціями

Переваги чавунних радіаторів

Високий ступінь тепловіддачі— це, напевно, найголовніша особливість опалювальних приладів даного типу. Досягається вона за рахунок великої місткості внутрішніх порожнин (обсяг чавунної батареї, її однієї секції, в залежності від моделі складає 1,3-1,8 літра) і товщини стінок. Якщо різко відключити котел, то такі батареї ще довгий час будуть зберігати тепло — на відміну від них, ті ж сталеві конвектори опалення остигають практично моментально.

Термін служби у чавунних батарей становить 50 років. Згодом, після реставраційних робіт (очищення, перебирання секцій), вони готові служити й далі приблизно такy ж кількість років.

Такий матеріал, як чавун, практично не піддається корозії — він іржавіє, але в меншій мірі, ніж сталь. Якщо опалювальна чавунна батарея постійно заповнена теплоносієм, то процес її корозії практично зупиняється при відсутність доступу кисню.

Внутрішні протоки батареї великого розміру забезпечують нормальну роботу цього опалювального приладу з теплоносієм будь-якої якості.

Універсальність.Вони з однаковим успіхом можуть бути використані як в централізованих мережах опалення, так і в системах індивідуального теплопостачання будинку.

РАДІАТОРИ У НАШИХ КЛІЄНТІВ

0
  0
  Корзина
  Корзина пустаПовернутись