Бойлери електричні з сухим теном DRAZICE(ЧЕХІЯ) та ATLANTIC(ФРАНЦІЯ)

Сучасний вид водонагрівача – Бойлер з сухим теном

У зв’язку з частими відключеннями гарячої води в наших будинках або ж і зовсім її постійною відсутністю, такий пристрій, як електричний бойлер, може бути вкрай необхідний для нормальної життєдіяльності в приміщенні. Такий електробойлер це бак певного обсягу, всередині якого є електричний нагрівальний елемент – ТЕН. Залежно від його типу, всі моделі ділять на прилади з мокрим або занурювальним теном і сухим. На даній сторінці представлені електричні бойлери з сухим ТЕНом. 

Водонагрівачі з сухим теном: переваги і недоліки

Наявність сухого тена у водонагрівачі дає йому багато переваг у використанні в порівнянні з іншими моделями.
Бойлер з сухим теном, як правило, має збільшений термін служби, тому що не контактує безпосередньо з водою в баку. Він захищений спеціальною керамічною колбою. Завдяки захисній колбі спіраль не схильна до нальоту, не вимагає чистки і служить в середньому набагато довше. Таким чином, сам тен не береться корозії і на ньому не утворюється накипу. Це позитивно впливає на тривалість експлуатації. Нагрів води відбувається швидше, заміна нагрівального елементу не потребує зливу води.

Де купити електро бойлер з сухим теном?

У будь-якому випадку, водонагрівачі з сухим теном, вважаються продуктом більш сучасним і технологічним. Тому ринок нагрівачів для води, з кожним роком, все більше переходить на моделі з таким конструктивно виконаним теном, у многоіх вважаючи моделі з мокрим теном – морально застарілою технологією. У нашому магазині ТЕПЛОТЕП  зібрані всі популярні моделі електробойлерів з сухим теном, різного об’єму бака, форми і вартості.

X
0
    0
    Корзина
    Корзина пустаПовернутись