Безкоштовна доставка по Льовову від 2000 грн

Каналізація та поліпроплен

Труби поліпропіленові EKOPLASTIK

Детальніше про Wavin Ekoplastik

Труби PPR PN16, PN20, FIBER BASALT PLUS

PN 16 – призначені для гарячої води і опалення підлоги;

PN 20 – призначені для систем гарячого водопостачання та центрального опалення;

Ekoplastik Stabi Plus – це тришарова труба з поліпропілену, армована с шаром перфорованої алюмінієвої фольги на діаметрах від 16 до 110 мм включно

Fiber Basalt Plus – призначені для транспортування холодної питної, теплої виробничої, гарячої води, систем кондиціювання, систем низькотемпературного та високотемпературного радіаторного опалення, з температурою теплоносія до 90° С.

Цільнопластикові та комбіновані фітінги PP-R

Цільнопластикові фітінги для з’єднання зміна напрямку і розгалуження траси трубопроводу при монтажі системи водопроводу, ГВС, теплого підлоги, опалення. Фітинги ППР під зварювання / пайку.

Комбіновані для переходу з поліпропіленового трубопроводу на трубопровід з іншого матеріалу, або підключення трубопроводу до сантехнічних приладів. З одного боку елемент трубопроводу з’єднується методом поліфузного зварювання, а з іншого боку дюймовим різьбовим або фланцевим з’єднанням. Різьбове з’єднання може бути зовнішнє / внутрішнє.

Чому слід купити саме ВАВІН Екопластик?

Переваги системи Ekoplastik

 • повний асортимент Ø 16-125 мм;
 • фітинги підходять для всіх типів труб системи Ekoplastik;
 • виробляється з грануляту від провідних європейських виробників;
 • унікальна 3-шарова труба з базальтовим волокном;
 • матеріал нового покоління PP – RCT (ТИП 4);
 • відсутність корозії і замулення;
 • гігієнічна нешкідливість;
 • екологічно нешкідливе виріб (можливість вторинної переробки або нетоксичного спалювання);
 • низькі втрати тиску по довжині (на тертя);
 • хімічна стійкість;
 • легкий, швидкий і чистий монтаж;
 • за умови правильного застосування, термін експлуатації – 50 і більше років.

Матеріал для виробництва поліпропіленових труб і фітингів системи Ekoplastik

Фітинги та цільнопластикові труби системи Ekoplastik виробляються з поліпропілену типу 3 (PPR). Труби EVO, FIBER BASALT PLUS і STABI PLUS виробляються з поліпропілену типу 4 (PP-RCT).

Основні риси відмінності PP-RCT і PP-R

Чим відрізняється новий тип поліпропіленових труб виробника Wavin Ekoplastik від аналогів? Поліпропіленова система PP-RCT від Ekoplastik складається з сировини, яка має поліпшений кристалічний молекулярний склад. Це дозволяє істотно поліпшити експлуатаційні характеристики готової системи опалення та гарячого водопостачання.

Маркування PP-RCT було визначено відповідно до міжнародного стандарту ISO 1043-1, де буква «R» вказує на структуру поліпропілену (рандом сополімер пропілену), буква «С» означає кристалічну структуру, а символ «T» вказує на поліпшені гідростатичні і температурні властивості експлуатації.

Трубопровідні системи з поліпропілену PP-RCT, призначені для транспортування холодної і гарячої води, де цей матеріал показав чудову стійкість до високого тиску при експлуатації при високих температурах. Крім того, завдяки своїй винятковій стійкості до розтріскування, екологічності, система PP-RCT виявилася незамінною в системах опалення з високим рівнем корозійності води. Витривалість і термін використання системи поліпропіленових труб PP-RCT при високій температурі води, в порівнянні зі звичайними трубопровідними системами PP-R, значно збільшився.

Поліпропіленові труби з рандом сополімеру PP-RCT виробництва Wavin Ekoplastik рекомендується використовувати для транспортування питної холодної і гарячої води, а також для опалення в квартирах, готелях, офісних будівлях, лікарнях і громадських будівлях.

X
0
  0
  Корзина
  Корзина пустаПовернутись