Фанкойли (Fancoil)- це внутрішньо підлогові конвектори водяного опалення нового покоління українського виробництва. Такі конвектори призначені для монтажу у приміщеннях з суцільними, вітражними чи панорамними вікнами, де за фізичним або естетичним міркуваннями установка традиційних радіаторів неможлива через низький підвіконний простір або повна його відсутності або ж їх встановлюють задля економії житлової чи робочої площі. Також фанкойли є дуже цікавим та сучасним дизайнерським рішенням для ваших приміщень. До Вашої уваги представляємо фанкойли з природною конвекцією, примусовою конвекцією, конвектори для вологих приміщень, конвектори з підвищеною потужністю. Конвектори можуть укомплектовуватись дубовою або дюралюмінієвою решіткою, остання відрізняються особливою стійкістю до корозійних чинників зовнішнього середовища

Що ж таке фанкойл?

Фанкойл – система мікроклімату, яка складається з теплообмінника і вентилятора. Воно є англійським назвою, яке складається зі слів «fan» (вентилятор) і «coil» (теплообмінник). Цей універсальний агрегат, який забирає повітряз приміщення за допомогою вентилятора, подає його на теплообмінник, де охолоджує або підігріває. Він можезабирати свіже повітря з припливної установки або кондиціонера. Іншими словами, вбудовуваний в підлогу конвектор може охолоджувати, нагрівати або вентилювати повітря, створюючи в приміщенні певний мікроклімат.

Які бувають фанкойли?

Конвектори FanCOil (фанкойли) з природною конвекцією діють за принципом природного руху повітря. Теплопередача відбувається за допомогою нагрівання повітря, що проходить через нагрівальний елемент обігрівача. Тепле повітря збільшується в об’ємі і надходить в приміщення через вихідні грати, а на його місце надходить холодне повітря. Отож, фанкойл нагріває приміщення, не використовуючи для цього ніяких додаткових пристроїв для примусової циркуляції повітря. Такі фанкойли призначені для використання як додаткове джерело тепла, і, перш за все, як перешкода попаданню холодного повітря. У приміщеннях з малою потребою в теплі вони можуть стати і основним опалювальним приладом, при правильному прорахунку продуктивності. Робота конвектора абсолютно безшумна і комфортна.

Внутріпідогові радіатори, що працюють за принципом примусової конвекції (з вентилятором), можуть стати повноцінним самостійним джерелом тепла, при правильному прорахунку продуктивності. Крім опалення всього приміщення, ці фанкойли так само є перешкодою потраплянню холодного повітря в приміщення. Принцип роботи конвектора з примусовою конвекцією полягає в тому, що холодне повітря, який накопичується біля скла спускається вниз і за допомогою вентилятора інтенсивно затягується в конвектор. Потрапляючи всередину повітря нагрівається і посиленим потоком видувається за допомогою вентилятора в кімнату. Таким чином створюється потужна теплова завіса і швидко обігрівається все приміщення. Завдяки такому принципу роботи, теплопродуктивность приладу збільшується в 3 – 5 разів. З метою забезпечення безпеки моделі конвекторів з примусовою конвекцією мають спеціальні низьковольтні вентилятори на 12В або 24В (PREMIUM).

Конвектори FanCOil (фанкойли) для вологих приміщень обладнані спеціальною системою відводу конденсату (дренаж). Вони оснащені спеціальними патрубками для відведення накопичуватися рідина, які підключаються до каналізації. В інших характеристиках вони мало чим відрізняються від інших вбудованих в підлогу конвекторів опалення. Такі моделі застосовуються для опалення басейнів, теплиць і приміщень з високою вологістю. Модель характеризується високою теплопродуктивністю, завдяки використанню тангенціальних електровентиляторів.Конвектори FanCOil (фанкойли) підвищеної потужності використовуються в приміщеннях з високою потребою в обігріві. Невелика глибина монтажу в підлогу дозволяє встановлювати дане устаткування там, де немає можливості зробити глибоку нішу. Дані конвектори опалення можуть бути як з вентилятором (примусова конвекція), так і без нього (природна конвекція).

Конвектори Fancoil з підвищеною потужністю мають бокове підключення, що полегшує їх установку і використання. Може використовуватися як основне опалення сухих і вологих приміщень з високою потребою в обігріві. Ідеально підходить для установки в разі застосування суцільного скління для квартир, банків, бізнес-центрів, автосалонів, офісів, спортивних комплексів, готелів, котеджів, зимових садів, заміських будинків, вітрин магазинів і кафе, виставкових залів, де за фізичним або естетичним нормам установка традиційних радіаторів неможлива через низький підвіконної простору або повного його відсутності. Може працювати як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами.

Вимоги до монтажу внутріпідлогового радіатора

. Теплообмінник конвектора з примусовою конвекцією повинен бути розташований на віддаленій від вікнастороні конвектора.

2. Для підведення і відведення теплоносія використовуйте гнучкі шланги або жорстку підводку, а такожзапірні крани (входять в комплект поставки конвектора).

3. Монтажне положення конвектора – горизонтальне.

4. Глибина монтажної ніші повинна забезпечити правильну установку декоративних грат і достатнюконвекцію в теплообменніке.Конвектор повинен виступати або перебувати нижче рівня підлоги не більше, ніж на 1 мм.

5. Розміри ніші в підлозі:
ширина = (ширина конвектора, мм) + (зазор на посадку 10-15 мм);
глибина = (висота конвектора) + (зазор на посадку 10-15 мм).

монтаж конвектора Монтаж конвектора київ
 установка конвектора Установка конвектора київ
 конвектор київ Конвектор київ
 Варіанти монтажу конвектора
 •  
 • Спосіб установки конвектора

Завершення монтажу

 • Перевірте правильність установки приладу по висоті і по рівню, надійність з’єднань.
 •  Закрийте конвектор захисною решіткою.
 •  Зафіксуйте конвектор за допомогою монтажно-ущільнювальної піни.
 •  Заповніть простір, що залишився під конвектором розчином.
 •  Покладіть підлогове покриття. очистіть зазор між покриттям підлоги і конвектором.
 •  Закрийте зазор декоративною стрічкою, герметиком або профілем.
 •  У разі установки конвектора в дерев’яний підлогу в якості ущільнювача рекомендується використовувати пробку товщиною 1 см.

Монтаж конвектора у приміщеннях з високою вологістю

Для монтажу в приміщеннях з високою вологістю конвектори обладнані патрубком для відведення конденсату. Виконайте зазначені вище операції, а також приєднаєте до патрубку в нижній частині короба дренажний трубопровід, по якому буде приділятися конденсат або потрапила всередину короба вода.

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ у конвекторів з водяним теплообмінником

Існують два способи регулювання теплопродуктивності: зміною температури теплоносія (котел повинен бути оснащений регулятором температури або витрати води, що подається). Капілярний датчик терморегулюючого клапана повинен бути встановлений в контрольній точці. Даний тип регулювання рекомендується для конвекторів з природною конвекцією. Управлінням вентиляторами. При включенні вентилятора теплопродуктивність конвектора зростає до 200%. Роботою вентилятора керує програмований термостат, встановлений в контрольній точці приміщення.

ЕЛЕКТРОМОНТАЖ

Cеченіе двухпроводного кабелю для підведення електрики до конвекторам слід вибрати, виходячи з сили струму 12 а при напрузі 12 V. Рекомендована довжина з’єднувального електропроводи (трансформатор – конвектор) від 10 до 15 м, перетин – не менше 1,5 мм 2. При збільшенні довжини з’єднувального електропроводи, перетин дроту слід збільшити. Трансформатор з’єднується з терморегулятором за допомогою дроту завдовжки не більше 20 мперетином не менше 0.5 мм 2.

УВАГА!

Трансформатори слід встановлювати в монтажних коробках або розподільних щитах, як можна ближче до конвектора, щоб падіння напруги не перевищувало 1-2 V. Схема з’єднань і розміщення конвекторів повинна бути обрана з урахуванням розташування іншого електрообладнання, і відповідати вимогам стандартів безпеки. Всі роботипо електромонтажу повинні виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями відповідно до вимог діючих нормативних документів, проектної документації і справжньою інструкції. Конвектори, що встановлюються у вологихприміщеннях, повинні бути обладнані дренажними трубами з діелектричних матеріалів. Перед введенням системи в експлуатаціюретельно перевірте дотримання всіх норм безпеки.

X
0
  0
  Корзина
  Корзина пустаПовернутись