Дизайнерські Радіатори та Рушникосушки TERMA

Нестандартні рішення ведуть до неперевершених результатів. Купити сучасні дизайнерські радіатори опалення та рушникосушки- це саме те, що створить унікальну атмосферу у Вашій оселі. Пропонуємо Вам вибрати декоративний радіатор опалення польського виробництва TERMA. Дизайнерські радіатори TERMA – це відмінна якість, повна палітра кольорів та дизайн на будь-який смак.

До Вашого вибору уся палітра кольорів RAL 9016, спец кольори Metallic Black, Metallic Grey, Silver Matt, інші кольорів за додаткову оплату.

Рушникосушки є комбінованими, тобто можливий і водяний і електричний обігрів. Основна ціна вказана за водяний радіатор, додатково для підключення до системі опалення Вам знадобиться комплект кранів, які Ви можете знайти в категорії “Додаткове обладнання” перегорнувши сторінку цього розділу.
Для електричного обігріву Вам додатково ще знадобиться ТЕН, тому підібрати відповідну за функціями і потужністю модель Вам допоможуть наші менеджери або можете зробити це самостійно обравши ТЕН серед додаткових товарів нижче. Виготовлення та доставка радіаторів з заводу займає всього 14 днів.