Лише оригінальна продукція дає усі можливості.

Ніяких компромісів! У діапазоні плоских радіаторів Kermi ви знайдете оптимальне рішення для кожної ситуації з установкою та кожної потреби. Будь то в новій оселі чи під час ремонту – радіатори повинні ідеально відповідати монтажу та побутовій обстановці. Це можливо лише при дійсно повному асортименту радіаторів Kermi. Ніде більше не зустрічається така різноманітність різних з’єднань, типів та конструкцій. Або 400 розмірів на серію моделей. Оберіть із величезних 6377 280 різних радіаторів на будь-який смак та будь-яку мету – саме правильний.

 
 • Всі розміри: короткі або довгі, низькі або високі, неглибокі або глибокі
 • Усі типи: Тип 10, 11, 12, 20, 21, 22, 30, 33
 • Усі передні версії: профіль, план, лінія
 • Всі варіанти підключення: компактна версія, версія клапана, центральне з’єднання
 • Стійкий захист від гарячого цинкування або антикорозійного покриття
 • Гігієнічна версія: чисте рішення для особливих вимог
 • Рішення для ремонту: швидша, чистіша заміна радіатора за рахунок розмірів DIN-з’єднання
 • Різні аксесуари
Технологія x2

Запатентована інноваційна технологія х2.

Успіх енергозберігаючих радіаторів therm-x2 заснований на новаторському принципі х2 – послідовному протіканню теплоносія по панелям радіатора. У той час як в традиційних панельних радіаторах все панелі нагріваються одночасно, в радіаторах Kermi, що працюють за принципом therm-х2, подача гарячого теплоносія здійснюється спочатку через передню панель. Цією теплової потужності в режимі неповного навантаження цілком достатньо для обігріву приміщення, а задня панель працює тільки в якості екрану теплового випромінювання. Лише коли потрібна велика потужність, в справу вступає задня панель і, завдяки своїм конвекційним властивостям, сприяє швидкому нагріву приміщення.

Підвищення енергоефективності та скорочення втрат при розподілі та виробленні тепла завдяки більшій різниці в температурі між подає і зворотним трубопроводом.

Технологія x2

Для максимально ефективного використання енергії. І максимального комфорту.

Технологія x2

Як показали незалежні кваліфіковані дослідження, послідовний прогрів плоских панельних радіаторів therm-x2 призводить не тільки до досі не досяжному ККД і, тим самим, до значної економії енергії в порівнянні з традиційними плоскими панельними радіаторами, а й одночасно створює максимально комфортне тепло. Оскільки відчуття тепла сильно залежить від відповідної характеристики випромінювання радіатора: якщо, наприклад, температура в приміщенні була б придатною, але радіатор випромінював би недостатня кількість тепла, ми б суб’єктивно сприймали приміщення як дуже прохолодне. Це явище запобігає енергозберігаючий радіатор therm-x2 зі значно більш високою середньою температурою поверхні передньої панелі: таким чином досягається до 100% вищий вміст радіації в приміщенні. Через більш високу середню температуру поверхні передньої панелі.

Ефективне енергозбереження

Настільки економний. І настільки зорієнтований в майбутнє.

Розрахована на оптимальну енергоефективність система опалення, якою є система Kermi x-optimiert, може в повній мірі проявити свої переваги тільки при наявності ефективної теплопередачі. В енергозберігаючих радіаторах therm-x2 високий ККД джерел теплової енергії зберігається на всіх етапах передачі тепла. А інноваційна технологія х2 йде ще на один значний крок далі: вона відчутно, до 11%, скорочує витрачання енергії при передачі. Коли усвідомлюєш, що 75% використовуваної в будинку енергії припадає на опалення, тоді перед тобою відкривається величезний потенціал енергозбереження в цій сфері.
Використовуючи енергозберігаючі радіатори therm-x2, можна заощадити, в порівнянні з попередніми плоскими панельними радіаторами, щорічно, наприклад, в старому будинку понад 6 000 кВтг на рік. Використовуючи цю енергію, можна спекти 6000 пирогів, поголитися 15600000 раз електробритвою, відіпрати 6270 завантажень білизни пральною машиною або 42 року забезпечувати енергією холодильник … А якби по всій Німеччині перевести на інноваційну технологію 14,5 мільйона будинків для проживання однієї і двох сімей , то за рік можна було б заощадити 9 мільярдів літрів котельного палива. Навіть економія СО2 становила б близько 24 мільйонів тонн на рік.
Цей високий потенціал економії робить therm-x2 фундаментом систем опалення майбутнього. І дозволяє при невеликих витратах досягати багато чого. Причому як для Вас самих, так і для навколишнього світу.

Енергозберігаючі радіатори року

Такий відмітний. Такий багатогранний.

З самого початку інноваційна технологія therm-х2 викликала захоплення у фахівців з монтажу і у користувачів. А зараз історія сталевих панельних радіаторів therm-x2 від Kermi триває – журі іменитого конкурсу PLUS X AWARD відзначило товарну лінійку за видатні характеристики званням PLUS X AWARD 2012 і почесним дипломом “Кращий товар 2012 року” за функціональність, екологічність і якість. Поряд із вражаючою енергоефективністю, не в останню чергу, членів журі вразило розмаїття модельного ряду радіаторів therm-x2,

І не важливо, чи є тепловий насос, сонячний колектор або конденсаційний котел джерелом тепла в будинку, енергозберігаючий радіатор therm-x2 в будь-якому випадку є прекрасним вибором, коли справа стосується затишного комфортного опалення причому з макимальний ефективністю. Радіатори Kermi гармоніюють з будь-яким джерелом тепла і економлять вже на етапі передачі тепла додатково до 11% енергії. Це перетворює therm-x2 в потужний компонент системи опалення Kermi x-optimiert.

Стільки Ви заощадите з therm-x2

Перший і єдиний в світі, сталевий панельний радіатор з послідовним протіканням теплоносія по панелям радіатора, що дозволяє економити до 11% енергії і забезпечує при цьому 100% комфорту.

 
0
  0
  Корзина
  Корзина пустаПовернутись