Переваги продукції WAVIN Ekoplastik

wavin logo
ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ WAVIN EKOPLASTIK

Традиція


Компанія “Екопластик” була заснована в 1990 р. І була піонером розвитку систем пластикових труб та їх впровадження в Чехії. Після об’єднання двох відомих компаній – чеського виробника Ekoplastik та міжнародного виробника Wavin у 2004 році, Wavin Ekoplastik став одним з провідних виробників систем пластикових труб в Європі. Група Wavin включає 40 підприємств у 29 європейських країнах, де працюють понад 6300 співробітників. Продукція Wavin Ekoplastik доступна у 54 країнах світу.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ WAVIN EKOPLASTIK

Інновації та сучасні технології

Компанія Wavin Ekoplastik накопичила великий досвід розробки та впровадження нових товарів на ринок. У своїй галузі компанія відома своїми інноваційними рішеннями, про що свідчить унікальна трубна система FIBER BASALT PLUS, виготовлена ​​з PP-RCT та посилена базальтовим волокном. Протягом одного року компанія FIBER BASALT PLUS увійшла в лідируючу позицію на ринку і стала найпопулярнішим та найпопулярнішим продуктом у каталозі пластикових труб. Ще один дорогоцінний камінь серед високоякісних цілопластикових труб – це труба EVO, виготовлена ​​з PP-RCT. Наша арматура також підтримує темп. Wavin Ekoplastikдизайнери розробили власну комплексну систему арматури для гіпсокартону, комплект для ремонту просвердлених труб або повний комплект зварювальних сідла для збереження гілок. Wavin Ekoplastik активно співпрацює з інженерами-розробниками та виробниками сировини для того, щоб активізувати інновації та наш асортимент продукції.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ WAVIN EKOPLASTIK

Асортимент продукції

Широкий і всебічний асортимент продукції Wavin Ekoplastik включає унікальну фурнітуру PP-R. Виробництво постійно розширюється новими видами фурнітури різних кольорів. Наше існуюче також постійно вдосконалюється новими продуктами та новими матеріалами. Ми пишаємося тим, що надаємо стабільно високу якість та найкращі можливі функції.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ WAVIN EKOPLASTIK

Якість матеріалів

Мати високоякісну сировину є вирішальним, якщо хочеться виробляти якісні труби, тому Wavin Ekoplastik працює з провідними європейськими постачальниками, щоб забезпечити стабільно чудові матеріали. Для багатошарових труб ми використовуємо поліпропілен PP-RCT нового покоління, тип 4

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ WAVIN EKOPLASTIK

Контроль якості

Перевірка якості продукції повинна відповідати найвищим європейським стандартам. У дослідженні та виробництві ми використовуємо найсучасніші європейські технології та новітнє обладнання для тестування. У Wavin Ekoplastik також є власні лабораторії високого класу, і багато наших тестів навіть суворіші за встановлені стандарти.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ WAVIN EKOPLASTIK

Сертифікація

Вся продукція Wavin Ekoplastik проходить сертифікацію. Ekoplastik сертифікований відповідно до вимог, правил та законів усіх країн, що беруть участь. Сертифікація труб та фітингів системи Ekoplastik означає регулярне тестування продукції акредитованим центром сертифікації та самим виробником. Продукція Wavin Ekoplastik відповідає вимогам сертифікаційних органів Європи, Росії, Білорусі, України та ін. 

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ WAVIN EKOPLASTIK

Фінансові заощадження

Продукція найвищої якості гарантує довгу та безпроблемну роботу. Труби та арматура Ekoplastik System продемонстрували дуже низькі експлуатаційні витрати протягом тривалості їх експлуатаційного терміну, що є результатом інновацій, сучасної технології виготовлення та суворого контролю якості. Наприклад, встановивши системи водопостачання та опалення Ekoplastik у багатоквартирному будинку з 40 квартирами, можна очікувати економії до 17% на воді та до 14% економії на витратах на опалення.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ WAVIN EKOPLASTIK

Технічна підтримка

Технічний консалтинг та навчання проводиться групою спеціалістів Wavin Ekoplastik , які прагнуть допомогти у вирішенні технічних питань та організувати навчання для осіб та груп у сучасному навчальному центрі академії Wavin. Навчальний центр оснащений новітніми технологіями та має як статичний, так і практичний салон, присвячений нашій продукції. Технічні та торгові тренінги, орієнтовані на інновації асортименту продукції, можна проводити разом з нашими кінцевими замовниками.

 

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ WAVIN EKOPLASTIK

Гарантія

На стандартні вироби, такі як трубопроводи Ekoplastik System, встановлені труби та фітинги, виробник надає 10 років гарантії. Система Ekoplastik також охоплюється класичним сертифікатом, що стосується гарантій та відповідальності за шкоду. Повну гарантію на будівлю чи споруду можна отримати, подавши реєстраційну форму, яка страхує клієнта на нову водо- та опалювальну установку. Потім замовник отримує персональний сертифікат на конкретний будівельний об’єкт з десятирічною гарантією. Компанія Wavin Ekoplastik бере на себе всі пов’язані з цим ризики.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ WAVIN EKOPLASTIK

Маркетингова підтримка

Для ефективної підтримки збутової діяльності Wavin Ekoplastik пропонує широкий спектр маркетингових матеріалів, таких як каталоги , посібники з монтажу , технічні описи , плакати, панелі з фізичними зразками або рекламні та подарункові товари. Wavin Ekoplastik забезпечує сантехніків та інсталяторів унікальне правило слайдів для обчислення компенсації , яке є частиною нещодавно розробленого мобільного Ekoplastik SmartApp, і вони можуть використовувати цей зручний інструмент разом зі своїм мобільним телефоном або планшетом під час роботи. У дизайнерській зоні є посилання, яке дозволяє безкоштовно завантажити сучасне програмне забезпечення для дизайну та 3D-моделі.

0
    0
    Корзина
    Корзина пустаПовернутись