
Чавунний ретро радіатор опалення Classic M 200
- В наявності
- Код: Classic M 200
1 380 ₴
1 242 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
-10%
+380 (68) 315-31-00
Співпраця
- +380 (97) 116-71-71Опалення
- +380 (99) 116-71-71Сантехніка
- +380 (93) 116-71-71Сантехніка
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чавунні батареї опалення в стилі ретро від ТМ «WARM WELL» поєднують в собі головні аспекти сучасних дизайнерських радіаторів:
Довговічність і висока якість
Ефективне опалення
Стильний дизайн і естетичний вигляд
Якщо ще враховувати широку варіацію стилів їх фарбування, можна їх використати в різних інтер’єрах, як вінтажні, антикварні, ретро і лофт радіатори.
Кожний радіатор проходить 4 етапи підготовки:
Монтаж – збір секцій в окремий радіатор, з використання високоякісних і надійних матеріалів (прокладки, футорки і т.д)
Випробування на герметичність – кожна чавунна батарея проходить обов’язкову перевірку на герметичність за допомогою спеціалізованого обладнання
Ґрунтування – запобігає процесу корозії і підтримує довговічність радіаторів
Фарбування – використовуємо найкращі фарби, які представлені на європейському ринку. Ці фарби абсолютно екологічні і не випаровують шкідливі речовини навіть під час нагрівання.
Технічні дані (дані вказано за одну секцію)
Між-осьова відстань
200 мм
Висота секції
360 мм
Глибина секції
174 мм
Ширина секції
63 мм
Тепловіддача при Δt 70
55 Вт
Вага секції
4.8 кг
Робочий тиск
10 атм
*Ціна вказана за секцію
* Фарбування радіаторів в ціну не входить.
* По термінам готовності уточняйте інформацію у менеджера
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warm Well |
| Вага | 4.8 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Чавун |
| Об'єм води в радіаторі | 0.35 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 55 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 174 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжосьова відстань | 200 |
| Опресувальний тиск | 12 |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
- Ціна: 1 242 ₴



