PolvaxLogo

Внутрішньо підлогові конвектори для опалення – ергономічне рішення для приміщень з великою площею заскління, низьким підвіконним простором і різними рівнями вологості.

МОДЕЛІ:

POLVAX природня конвекцыя
Конвектори з природною конвекцією (без вентилятора)
POLVAX примусова конвекція
Конвектори з примусовою конвекцією (з вентилятором)
POLVAX
Підвіконна версія конвекторів POLVAX
Водяний конвектор Polvax™ для цокольних поверхонь або сходів
Цокольна версія конвекторів POLVAX / В меблі, стіни, сходинки/
POLVAX
Підлогові конвектори POLVAX
Настінні конвектори polvax
Настінні конвектори POLVAX
POLVAX

Внутрішньо підлогові конвектори для опалення – ергономічне рішення для приміщень з великою площею заскління, низьким підвіконним простором і різними рівнями вологості.
Водяні внутріпідлогові конвектори ТМ POLVAX є швидкореагуючими опалювальними приладами, що діють за принципом природної або примусової конвекції. Вбудовувані конвектори природної конвекції (без вентилятора) призначені для сухих приміщень з невисокою потребою в обігріві і не споживають електроенергію. Внутріпідлогові конвектори з вентилятором (примусова конвекція) характеризуються більш високою теплоємністю (до 200%). Помимо обігрівачів для сухих кімнат, також представлені фанкойли для власних приміщень (басейни, теплиці і ванні кімнати). Лінійна конвекторів «Полвакс» надає енергозбережувальні фанкойли серії PREMIUM. За індивідуальними замовленнями проводиться фарбування коробів за шкалою решіток RAL, а також виготовляються прилади нестандартних форм, розмірів і комплектації.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО РІЗНІ МОДЕЛІ

Конвектори POLVAX з природною конвекцією (без вентилятора)

Внутріпідлогові фанкойли Polvax KE не комплектуються вентиляторами, а використовуються для обмеження надходження холодного повітрящо виходить з віконЇх можна використовувати як основне джерело теплаабо ж поєднувати з конвекторами з примусовою конвекцієюрадіаторами опалення чи теплою підлогоюДля невеликого приміщення без вагомих тепловтрат це може бути єдине джерело тепла.

Конвектори POLVAX з примусовою конвекцією (з вентилятором)

Конвектор Polvax з примусовою конвекцією –  це високоякісні фанкойли, що вбудовуються в підлогу. Вони просто незамінні в сучасному дизайні, де скляні фасади, великі вікна і низькі підвіконня стають все популярнішим.

Принцип роботи конвектора з примусовою конвекцією  полягає в томущо холодне повітряякий накопичується біля склінняопускається вниз і за допомогою вентилятора інтенсивно затягується в конвекторПотрапляючи всередину повітря нагрівається і посиленим потоком видувається за допомогою вентилятора в кімнатуТаким чином створюється потужна теплова завіса і швидко обігрівається все приміщенняЗавдяки таким принципом роботипродуктивність приладу збільшується більш ніж в два рази.

 

Підвіконна версія конвекторів POLVAX

Підвіконна версія конвекторів TM POLVAX встановлюється в віконних отворах приміщень з невисокою потребою в обігріві, або комбінується з іншими опалювальними приладами. Прилад характеризується високою теплопродуктивністю, завдяки використанню електровентилятору. Також передбачена робота приладів в режимі природної конвекції (з вимкненим електровентилятором).

Цокольна версія конвекторів POLVAX / В меблі, стіни, сходинки/

Цокольні фанкойли POLVAX KV.C можуть буи встановлені у стіни, меблі або у сходинки. Це не лише цікаве дизайнерське але і енергоефективне рішення. Розділювальна пластина всередині приладу розподіляє і спрямовує потоки вхідного (холодного) та вихідного (теплого) повітря, які проходять через декоративну решітку.

У нашому магазині TEPLOTEP.COM.UA ви можете купити радіатор Purmo з боковим чи нижнім підключенням, стильні вертикальні батареї, радіатори, що легко миються - гігієнічні та батареї висотою 200 мм . Радіатор опалення, розрахований на нижнє підключення, оснащений термостатичним вентилем, на який монтується термостат, що регулює температуру. Ціни на наші сталеві радіатори нище, ніж на ринку, бо ми співпрацюємо по прямих контрактах та отримуємо радіатори прямо з заводу. Ми здійснюємо продаж радіаторів опалення Purmo у Львові, Тернополі та в усіх містах України оптом і в роздріб.

Економічне і високоефективне опалення за допомогою радіаторів Purmo - відмінний вибір в епоху тотальної економії коштів!

Щоб придбати радіатори Purmo в Україні не слід далеко ходити. В першу чергу існує наш інтернет-магазин радіаторів TEPLOTEP.COM.UA, який пропонує радіатор опалення Purmo в різних модифікаціях і виконаннях. Якщо одного разу вам довелося задуматися про те, де купити радіатор в Києві, то не варто зволікати. Наш інтернет-магазин радіаторів опалення здатний запропонувати найбільш оптимальну ціну на всю продукцію Пурмо, доповнивши кожен сталевий радіатор повним монтажним набором, що включає необхідні кріпильні елементи, звукоізоляційні прокладки, пробки і багато іншого.
Як купити батареї опалення Purmo в Києві, Харкові, Дніпрі, Івано Франківську, Кропивницькому, Чернівцях за доступною ціною? -  У нашому інтернет - магазині Теплотеп ви можете проглянути весь прайс батарей Purmo з акуальними цінами, замовити батареї, а ми зробимо відправлення у день замовлення.

Всю лінійку продукції Purmo ви зможете побачити в нашому відділі продажів за адресою: м Львів, вул. Кукурудзяна 1. Безкоштовно допоможемо підібрати необхідну серію і тип радіатора опалення і організуємо доставку до вашого об'єкта.
TEPLOTEP - спокій і економія часу і фінансових коштів.

Call Now Button