KERMI

ДАРУЄМО ЗНИЖКУ - 20% * Телефонуй Уже Зараз!

Найпопулярніші типорозміри

Унікальна енергозберігаюча технологія x2

therm-x2 встановлює абсолютно нові масштаби в сегменті плоских панельних радіаторів, оскільки володіє цілим рядом унікальних переваг. Скорочення часу нагріву радіатора до 25%, до 100% збільшення інтенсивності теплового випромінювання, відчутна економія енергії до 11% забезпечують постійну енергоефективність при передачі тепла радіаторів therm-x2.

Скорочення часу нагріву до 25%. Примусова циркуляція забезпечує більш короткий опалювальний цикл, коротший час роботи, термовентілем швидше закривається.

Вдома, у власній оселі. Саме тут ми прагнемо комфорту, близькості та безпеки. Гарний клімат в приміщенні відіграє велику роль у тому, щоб допомогти нам комфортно жити і відпочивати у своєму домі.

KERMI

Що складає гарний клімат кімнати? І чи можна виміряти комфорт? Ми Кермі цим займаємося  десятиліттями. З радіаторами та підігрівом підлоги все почалося. Сьогодні оптимальне тепло в житлових і робочих приміщеннях є основою нашої діяльності. Безпека та невимушене самопочуття в будь-який час року, ми розробляємо цілісні рішення для оптимального тепла та клімату в приміщенні в новобудові та в оновленому старому будинку. Ми використовуємо наші знання для  поєднання обладнання на водяній основі та електроенергії для рекуперації тепла, зберігання тепла, контролю, передачі тепла та вентиляції в побуті.

Здоровий клімат у приміщенні стосується кількох аспектів життя. Добробут – це досвід. Сталеві міцні радіатори Kermi, безумовно,  хороший вибір з точки зору навколишнього середовища. Система therm-x2 досягає оптимальної енергоефективності завдяки розумній взаємодії всіх елементів. І ви можете покластися на високий стандарт якості компонентів і систем Kermi. Це забезпечується безперебійно від розробки продукту до виробництва та остаточної перевірки.

Завдяки високоінноваційним рішенням, Kermi забезпечує здорове, зелене тепло, добре самопочуття, свіже, чисте повітря та високий комфорт у всьому будинку. Ми гарантуємр Ваш комфорт вдома!

ПРО КОМПАНІЮ

Kermi - професійний підхід у всьому.

KERMI- це шість десятиліть  постійного вдосконалення технології виробництва, прийняття інноваційних рішень для гармонії дизайну, найвищої якості, функціональністі, комфорту та надійності.

Німецька якість, німецька надійність, німецька традиція.

*Під знижкою мається на увазі відшкодування коштів у розмірі  20% від суми замовлення радіаторів KERMI при покупці інших товарів на сайті.

0
    0
    Корзина
    Корзина пустаПовернутись