Чому варто купити сталеві панельні радіатори PURMO?

1. Якість

Найважливішою рисою, що вирізняє нашу продукцію, є її незаперечна дуже висока якість. За постійним вдосконаленням якості нашої продукції стежать більше десятка інспекторів та інтегрована система управління якістю ISO 9001 і ISO 14001, яку контролює British Standards Institution Quality Assurance (Британський інститут стандартів).

Подвійне фарбування радіаторів методом електрофорезу (ґрунтувальне) і електростатичного напилення (кінцеве) гарантує отримання  лакованого покриття найвищої  міцності та якості. Цей метод тепер широко застосовується в автомобільній промисловості для фарбування автомобільних кузовів.

2. Естетика

Панельні радіатори Purmo є естетичними та ідеально гармоніюють з інтер’єром приміщень, в яких вони встановлені. Крім радіаторів з профільованою передньою панеллю особливо вибагливі клієнти можуть вибрати радіатор із гладкою передньою панеллю Purmo Plan.

Радіатори стандартно фарбуються у білий колір RAL 9016. На бажання клієнта вони можуть постачатися в одному з 200 інших кольорів палітри RAL.

3. Доступність

Purmo є беззаперечним лідером на польському ринку і володіє найбільшою мережею дистрибуції в Польщі. Наявність понад 250 авторизованих дилерів, які постачають радіатори у більш ніж 3000 магазинів, забезпечує можливість придбання радіатора майже в кожному місті Польщі. Завдяки виробництву значної кількості радіаторів ми пропонуємо постійний продаж не лише типових радіаторів, але й нетипових — в цілому понад 1000 різних розмірів.

4. Універсальність

Радіатори Purmo можна застосовувати як в однотрубних, так і в двотрубних системах центрального опалення. Залежно від типу радіатора існує кілька варіантів їх підключення до системи, особливо модним останнім часом є підключення знизу, виведене зі стіни.

Широка гамма продуктів дозволяє підібрати  відповідну висоту, довжину, ширину і потужність радіатора для кожного приміщення. Для приміщень з підвищеними санітарними вимогами пропонуємо радіатори без захисних екранів і конвекційних елементів типу Purmo Hygiene, Purmo Ventil Hygiene або Purmo Ventil Hygiene M, які мають сертифікат Державного закладу гігієни.

5. Гарантія

Постійне вдосконалення процесу виробництва і висока якість радіаторів дали змогу продовжити термін гарантії. Від 2007 року наша фірма одна з небагатьох дає 10-річну гарантію на панельні радіатори Purmo.

лого-пурмо-нове

Радіатори PURMO - тепло і комфорт. Висока якість, помірна ціна, 10 річна гарантія!

Purmo-Ventil-Compact-фото
Purmo Compact / Ventil Compact
PURMO-HYGIENE-фото
Purmo Hygiene
Purmo-Vertical-фото
Purmo Vertical
Purmo-Ventil-Compact-D-H200-фото
Purmo Ventil Compact D H200

1. Класичні профільовані радіатори, бокове/нижнє підключення Purmo Compact / Ventil Compact 

Передня панель радіатора Purmo Compact / Ventil Compact має класичну профільну формуЗбоку радіатор закритий захисними елементамиа зверху гратчастою планкоюПанельні радіатори опалення Purmo Compact / Vetil Compact мають широкий вибір типорозмірів і варіацій кольору фінішного покритя: c11, c22, c33, cv11, cv22, cv33. Параметри висоти: 300, 400, 450, 500, 600, 900 мм; парамери ширини: 300, 400, 450, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1100, 1200, 1400, 1600, 1800, 2000 мм.

2. Вертикальні радіатори Purmo Vertical

Purmo Vertical це вузький і високий сталевий радіатор опалення. Purmo Vertical підключається знизу. Якщо у Вас є вузька ніша для радіатора опалення то Ваш вибір це вертикальні радіатори Purmo.

Крім основних розмірів важливу роль у потужності батареї відіграє тип (глибина). Наші клієнти надають перевагу  20 типу, як опимальному по ціні та якості.

Purmo Vertical виготовляюь у наступних типах:

  • 10 тип (50 мм) – передня панель без конвекторного оребрення
  • 20 тип (81 мм) – передня панель + задня панель
  • 21 тип (81 мм) – передня панель + 1 ряду конвекторного оребрення + задня панель
  • 22 тип (106 мм) – передня панель + 2 ряди конвекторного оребрення + задня панель

Представлено у висоті від 1500 до 2300 мм та ширині 300, 450, 600 і 750 мм.

3. Низькі радіатори Purmo Ventil Compact D H200

Purmo H200 це сталеві радіатори висотою всього 20 сантиметрів . Така висота дозволяє вирішити проблему опалення приміщень з низьким підвіконнямРадіатори можуть бути встановлені на стіну або ж на ніжкиСталеві радіатори Purmo H200 можуть бути виготовлені в декількох видах дизайнерського оформлення передньої декоративної панеліРадіатори PURMO Ventil Compact Н200 стандартно передбачають нижнє підключенняале в разі потреби можуть мати і бічне відведення теплоносіяПрилади з нижнім підключенням мають вбудований термостатичний клапан Heimeier або OventropВсі отвори для приєднання мають внутрішню різьбу G1 / 2 “. Кріплення для низьких батарей не включені у комплект, їх можна обрати тут.

4. Гігієнічні радіатори Purmo Hygiene

Purmo Hygiene частіше використовуєься для приміщень з високими гігієнічними вимогами, зокрема це лікарні, об’єкти харчової промисловості та інші. Передня панель радіатора Purmo Hygiene має класичну профільну поверхню або гладку (модель Plan). Конструкція опалювальних приладів Purmo Hygiene не має конвекційних ребер, бічних накладок і верхньої планки. Гігієнічні радіатори зроблені саме таким чином, щоб в приладі не збирався пил і всі деталі можна було швидко помити.

Типи: H10 (47мм), H20 (102мм), H30(152мм)

лого-пурмо-нове

У нашому магазині TEPLOTEP.COM.UA ви можете купити радіатор Purmo з боковим чи нижнім підключенням, стильні вертикальні батареї, радіатори, що легко миються - гігієнічні та батареї висотою 200 мм . Радіатор опалення, розрахований на нижнє підключення, оснащений термостатичним вентилем, на який монтується термостат, що регулює температуру. Ціни на наші сталеві радіатори нище, ніж на ринку, бо ми співпрацюємо по прямих контрактах та отримуємо радіатори прямо з заводу. Ми здійснюємо продаж радіаторів опалення Purmo у Львові, Тернополі та в усіх містах України оптом і в роздріб.

Економічне і високоефективне опалення за допомогою радіаторів Purmo - відмінний вибір в епоху тотальної економії коштів!

Щоб придбати радіатори Purmo в Україні не слід далеко ходити. В першу чергу існує наш інтернет-магазин радіаторів TEPLOTEP.COM.UA, який пропонує радіатор опалення Purmo в різних модифікаціях і виконаннях. Якщо одного разу вам довелося задуматися про те, де купити радіатор в Києві, то не варто зволікати. Наш інтернет-магазин радіаторів опалення здатний запропонувати найбільш оптимальну ціну на всю продукцію Пурмо, доповнивши кожен сталевий радіатор повним монтажним набором, що включає необхідні кріпильні елементи, звукоізоляційні прокладки, пробки і багато іншого.
Як купити батареї опалення Purmo в Києві, Харкові, Дніпрі, Івано Франківську, Кропивницькому, Чернівцях за доступною ціною? -  У нашому інтернет - магазині Теплотеп ви можете проглянути весь прайс батарей Purmo з акуальними цінами, замовити батареї, а ми зробимо відправлення у день замовлення.

Всю лінійку продукції Purmo ви зможете побачити в нашому відділі продажів за адресою: м Львів, вул. Кукурудзяна 1. Безкоштовно допоможемо підібрати необхідну серію і тип радіатора опалення і організуємо доставку до вашого об'єкта.
TEPLOTEP - спокій і економія часу і фінансових коштів.

ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО БАТАРЕЇ ПУРМО

1. Яка товщина сталі радіатора Purmo?

Товщина листа низьковуглецевої холоднокатаної сталі радіаторів відповідає EN-442 і складає 1,25 мм

2. Хто виробник і де виготовляють батареї Пурмо?

PURMO - торгова марка концерну «Rettig Heating», великого світового виробника радіаторів. Працює на ринку сталевих радіаторів більше 50 років. За цей час PURMO домоглися визнання на європейських ринках завдяки ідеальному поєднанню ціни, якості і технічних характеристик своєї продукції. PURMO надає 10-річну гарантію на панельні радіатори. Стандарт виробництва продукції підтверджено сертифікатом ISO 9001.

Концерн Rettig найбільший виробник сталевих радіаторів в світі - 12 заводів в Європі (Фінляндія, Бельгія, Польща ) - 3 500 000 виробів на рік, € 100 000 000 інвестицій в модернізацію виробництва.

3. Що означає і чим відрізняються Purmo Compact і Ventil Compact, CV

  • PURMO COMPACT -  це сталеві панельні батареї з боковим підключенням. Чотири приєднувальних отвори з внутрішньою різьбою G ½ " дозволяють робити бокове підключення як справа, так і зліва.
  • PURMO VENTIL COMPACT, CV - універсальні панельні радіатори з профільованими нагрівальними панелями і конвекційними елементами, забезпечені бічними накладками і верхньої накладкою типу «гриль». Два нижні і чотири бокові приєднання з внутрішньою різьбою G ½ "дозволяють робити нижнє приєднання, а в разі потреби також і збоку. У комплект радіатора входить вбудована клапанна вставка з попереднім регулюванням фірми Oventrop.

4. Радіатори Purmo - ПОТУЖНІСТЬ

Call Now Button